piątek, 7 czerwca 2013

Zainspirowana...

Hej! Dzisiaj przedstawiam Wam bransoletkę, którą zrobiłam zainspirowana vlogiem dodanym przez jedną z moich ulubionych "youtuberek", Zoellę. Vlog jest zatytułowany "Just say yes". A Wy oglądacie czasem vlogi?
Nie borykam się z takimi problemami jak Zoella, ale jestem ekstremalnie nieśmiałą osobą, dlatego ten vlog wiele dla mnie znaczył (m. in. dlatego do tej pory Wam się nie pokazałam).
Odnośnie vloga Zoe, to zupełnie się z nią zgadzam. Mówienie nie przynosi skutek dokładnie taki jakiego oczekujesz. Zgadzanie się na różne rzeczy może sprawić dużo więcej, przede wszystkim stwarza dużo więcej możliwości. Więc śmiało, mówmy "tak" :). Pozdrawiam i przepraszam, że tak dawno mnie nie było, teraz postaram się dodawać posty z większą regularnością, w kolejnym poście możecie oczekiwać nieoczekiwanego :)

2 komentarze:

  1. Jestem pod ogromnym wrażeniem bransoletek, które zrobiłaś i na pewno spróbuję swoich sił wraz z Twoimi instrukcjami. Miałabym jednakże pytanie, gdzie kupujesz sznurki woskowe, koraliki itd, na allegro, czy w jakimś sklepie stacjonarnym?
    Pozdrawiam (:

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie te rzeczy kupuję w internecie. Część pochodzi ze sklepu Korallo (mają duży wybór koralików), do kupowania sznurków polecam Pasart (można znaleźć ich na Allegro, mają również swoją stronę internetową), kupowałam także w CostumeJewellery, ale u nich często brakuje towaru, którego akurat poszukuję. Dziękuję za komentarz i również pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń